with Jeden komentarz

  Dwa tygodnie temu na swojej fanpage zorganizowałam konkurs. Zadaniem konkursowym było zrobienie własnej kompozycji jesiennej w pojemniku i sfotografowanie jej.  Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Konkurs miał pokazać Wasze ozdoby jesienne, Waszą kreatywność, poczucie humoru, a przede wszystkim przekonać mnie, że jesień jest fajna. Bo przyznam, że nieszczególnie ją lubię. Dla mnie plusem jesieni jest dobre światło do zdjęć i możliwość zakładania ciepłych kolorowych skarpet.

Do konkursu zgłosiliście w sumie 37 prac. Początkowo było ich więcej, bo dodawaliście po kilka. Ja jednak czuwałam 🙂 Ogarnęliśmy to wspólnie tak, jak było przewidziane w regulaminie.

 Chciałam Wam baaardzo podziękować za udział w konkursie! Był to pierwszy konkurs, jaki zorganizowałam na facebooku i nie spodziewałam się aż tylu prac! Dzięki za zaangażowanie. W pracach przeważały jesienne astry, chryzantemy, wrzosy, dynie, jesienne owoce, trawy i kapusta ozdobna. Kompozycje układaliście w różnorodnych pojemnikach, od klasycznych donic, wiklinowych koszyków, drewnianych skrzynek po gumowe kalosze, walizki czy gitarę.

Prace konkursowe

  Przyznam, że ciężko mi było wybrać z trzydziestu siedmiu tylko trzy prace. Miałam niezły orzech do zgryzienia, bo w każdej kompozycji było coś fajnego. Ta galeria niech będzie inspiracją! Oto wybrane przeze mnie prace. FANFARY!

I miejsce i nagroda Hydroboxy

 Iza Mielniczyn

spodobała mi się „niejesienna” kolorystyka, styl i układ kompozycji

Iza Mielniczyn

II miejsce i zestaw cebulek (tulipany, narcyzy, hiacynty)

Justyna Roman Kociołek

za klimat trochę retro, trochę hippisowski i kreatywne wykorzystanie rekwizytów, a zwłaszcza gitary 🙂

Justyna Roman Kociołek

III miejsce i zestaw nawozów

Agnieszka Anna

za ciekawą kompozycję na małym balkonie.

14642283_1092525437461437_9186286503820595954_n

 Gratuluję laureatkom i wszystkim uczestnikom konkursu! Gdybym miała 37 nagród, to każda praca byłaby nagrodzona… Mam nadzieję, że następny konkurs też będzie dla was świetną zabawą!

P.S. Zwyciężczynie proszę o podanie danych do wysyłki nagród. Możecie to zrobić na fb lub na blogu (konktakt).

Dziękuję! Dzięki Wam jesień stała się dla mnie bardziej radosna!

Jedna odpowiedz

  1. Tamaryszek
    | Odpowiedz

    Gratuluję zwycięzcom! Kompozycje fajne, chociaż na mozaikowym zdjęciu trudno było wszystkim się przyjrzeć.

Zostaw Komentarz