with Brak komentarzy

 

 

Zapraszam pasjonatów fotografowania kwiatów i ogrodów na warsztaty fotograficzne,

które prowadzę 2022 roku

w przepięknym miejscu na Dolnym Śląsku

– w Arboretum Wojsławice Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

 

TERMINY WARSZTATÓW:

14 – 15 maja 2022 – warsztaty dla początkujących

 18 -19 czerwca 2022 – warsztaty dla początkujących

16 -17 lipca 2022 –  warsztaty fotografii ogrodów

27- 28 sierpnia 2022 – warsztaty fotografii ogrodów

 

24 – 25 września 2022 – warsztaty i zjazd dla uczestników moich poprzednich warsztatów

oraz dla grupy edukacyjnej Fotografowanie kwiatów i ogrodów na Fb

zapisy : kontakt@zielonabombonierka.pl.

 

Już dziś dołącz do wydarzenia na Facebooku i zarezerwuj miejsce :

 

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

Jeśli jeszcze nie znasz Arboretum Wojsławice, to tym bardziej gorąco zachęcam Cię do udziału w warsztatach. Każdy z tych terminów jest bardzo atrakcyjny! Jest jak w bajce! Zobacz zresztą jak wygląda  kliknij Arboretum Wojsławice nie tylko wiosną.

O mnie

 

Nazywam się Bożka Piotrowska. Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii ogrodów i kwiatów. Prowadzę stacjonarne warsztaty z fotografowania ogrodów i kwiatów, wiem, jakie pytania nurtują początkujących fotografów i umiem rozwiązywać ich problemy w prosty i skuteczny sposób. Jestem laureatką prestiżowego konkursu fotograficznego International Garden Photographer of the Year w kategoriach „Piękne Ogrody” i „Piękno Roślin”. Współpracuję z czasopismem Gardener’s World edycja polska i klientami prywatnymi, a przede wszystkim fotografuje zawodowo kwiaty i ogrody oraz uczę miłośników roślin jak robić piękne zdjęcia.

 

 

 

Poniższe fotografie wykonałam w wojsławickim Arboretum. Zostały one wyróżnione w 12, 13 i 14 edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego  – International Garden Photographer of the Year w kategorii Piękne Ogrody. To naprawdę magiczne miejsce, a ja pomogę Ci uchwycić je w wyjątkowy sposób na fotografiach!

 

Zadowoleni kursanci!

Uwielbiam dzielić się wiedzą, to dla mnie duża satysfakcja i ogromna radość, zwłaszcza gdy widzę zadowolonych z warsztatów uczestników.

Dostaję skrzydeł, gdy czytam Wasze podziękowania  po warsztatach i to właśnie jest dla mnie największa radość!

„Ogromne dzięki za możliwość uczestniczenia w warsztatach. To był piękny czas 😊 Dowiedziałam się tylu fajnych rzeczy. Ja, która o fotografii nie miałam bladego pojęcia potrafię trochę inaczej patrzeć przez obiektyw. Jeszcze mi tyle brakuje… ale mam wielką ochotę trenować. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na kolejnych warsztatach. Dawaj znać 😊 A tak przy okazji – masz dar do zarażania swoją pasją (ogrody, fotografia).”

 

„…dziękuję za inspirujące warsztaty. Kwiaty rzeczywiście fotografowałam wcześniej, jednak ogrodów raczej nie. Zyskałam nowe spojrzenie w tym temacie 🙂 Spróbuję uchwycić ciekawe kadry przy następnej okazji zgodnie z Twoimi sugestiami.”

 

„… Bardzo dziękuję za pomoc w stawianiu pierwszych kroków moich w „poważnej „fotografii.Dawno nie spędziłam tak wspaniale dnia.”

 

Bożka, bardzo Ci dziękuję za cudowny weekend! dawno nie byłam taka szczęśliwa. Nie dość, że bardzo dużo mnie nauczyłaś to jeszcze naładowałam baterie na maxa! Chyba dziś nie zasnę…. mam tyle energii😆 Spełniłaś moje marzenie 😘😘😘

 

„Dziękuję Bożka za dzisiejszy twórczy dzień🌺🌸📸. Inspirujesz i motywujesz do świadomej twórczej fotografii.”

 

„Bożka! To były CU DO WNE dwa dni w świetnym gronie! Jestem przeszczęśliwa! Pozdrawiam!”

„Świetne warsztaty… piękne miejsce… piękne zdjęcia… prowadząca jeszcze lepsza… 🤩”
„ja nie mogę wrócić do rzeczywistości… ciągle jestem  warsztatach🌼🌹 Uzależniłam się 📸 BOŻKA- będę potrzebowała grupy wsparcia 😘”

 

 

 

 

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty w maju i w czerwcu skierowane są do osób zaczynających swoją przygodę z fotografią, o niewielkim doświadczeniu, które chcą nauczyć się obsługi aparatu oraz podstaw fotografii i dla których fotografowanie kwiatów i ogrodów jest pasją i hobby. Na warsztatach w lipcu i w sierpniu nauczycie się typowej fotografii ogrodów – w tych edycjach mile widziana jest umiejętność obsługi swojego aparatu i znajomość parametrów ekspozycji. Zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie (do 8 osób, w zależności od obowiązujących obostrzeń) dzięki czemu będę mogła poświęcić więcej uwagi każdemu uczestnikowi i rozwiązać indywidualne fotograficzne problemy. Warsztaty z założenia są dwudniowe, ale można też uczestniczyć w nich jeden dzien.

 

Czego nauczysz się na warsztatach?

  • poznasz w pigułce podstawy fotografii i połączysz teorię z praktyką
  • nauczysz się obsługiwać swój aparat
  • nauczysz się w praktyce dobrze komponować zdjęcia
  • dowiesz się jak ustawić aparat, żeby uzyskać poprawną ekspozycję
  • poznasz kilka trików, które pomogą ci robić wyjątkowe zdjęcia kwiatów i ogrodów
  • nauczysz się robić zdjęcia z „rozmytym tłem”
  • będziesz mieć możliwość wykonania atrakcyjnych tematycznie zdjęć
  • nawiążesz nowe znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach

Czego będziesz potrzebować na warsztatach?

Weź ze sobą:
– aparat fotograficzny: lustrzanka/bezlusterkowiec z wymienną optyką lub kompakt z trybami manualnymi (karty pamięci, baterie, itp.), ewentualnie smartfona
– przyda się statyw, zapasowa bateria, karta pamięci, mała blenda, karimata i zraszacz do roślin
– wygodne buty, coś przeciwdeszczowego i odpowiednie do pogody ubranie 😉

Warsztaty są całodniowe – od otwarcia Arboretum aż do zmierzchu mamy zajęcia praktyczne i teoretyczne, z przerwą na obiad i kawę 🙂 Godzinowy rozkład dnia jest zależny w dużej mierze od pogody, ale kładę największy nacisk na wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce i indywidualne podejście.

 

CENA

820 zł – warsztaty dwudniowe – dwa dni zajęć praktycznych i teoretycznych –  (nocleg we własnym zakresie)

ZAPISY:

Zapisów na warsztaty należy dokonać drogą mailową, wysyłając zgłoszenie na adres kontakt@zielonabombonierka.pl. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz więcej informacji i szczegółów.

Jeśli masz pytania odnośnie sprzętu czy przebiegu warsztatów lub chcesz zgłosić uczestnictwo w warsztatach, skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@zielonabombonierka.pl lub napisz do mnie na FB fanpage Zielona bombonierka

 

Zapraszam Cię również do grupy edukacyjnej na Fb

Fotografowanie kwiatów i ogrodów

 

Zostaw Komentarz